Wakacje jeszcze trwają. To idealny czas na nadrobienie książkowych zaległości i odpoczynek przy ciekawej lekturze. Po przeczytaniu najnowszej powieści „Klucz życia” autorstwa Heleny Semenetz, warto sięgnąć też po poprzednią książkę tej pisarki – „Kim jesteś Nefretete?”.

Oba tytuły dopełniają się nawzajem – odsłaniając fascynującą historię sprzed 3 tys. lat – kiedy po ziemi stąpała odważna, mądra i piękna królowa Nefretete, a także pozostali niezwykli twórcy rewolucji religijnej w starożytnym Egipcie. Odkryj tajemnice Kraju Faraonów i poznaj wyjątkowe postacie wyprzedzające swój czas!

Dwa egzemplarze książki „Kim jesteś Nefretete?” z 2010 roku można wygrać w naszym konkursie! By ją otrzymać należy odpowiedzieć na pytanie – ile dzieci miała Nefretete, a także wymienić ich imiona. Zgłoszenia przesyłać można na maila helena@semenetz.com do 25 sierpnia. Oprócz odpowiedzi na zadane pytanie, wiadomość powinna zawierać również imię i nazwisko, telefon do osoby pełnoletniej, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowym na potrzeby konkursu, a w przypadku wygranej na ich publikację na stronie www.semenetz.com oraz fanpage’u autorki.

Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w oficjalnych mediach autorki znajdziesz w zakładce „Polityka Prywatności”.